Svadobné obleky a žakety na požičiavanie

Novinkou pre rok 2017 je rad oblekov a žaketov na požičanie pre mužov aj chlapcov. Vyberte si svoj štýl a kombinujete doplnkami, akými sú vesty a francúzske kravaty a vytvorte svieži a elegantný vzhľad moderného ženícha. Sme jedným z mála salónov, ktoré ponúkajú módne slim obleky a žakety na prenájom. Požičovné oblekov začína od 250€, so svadobnou vestou 290€. Naše vysoko kvalitné obleky sú vhodné pre rôzne typy svadieb. Ale, ak budete potrebovať viac než štandardné veľkosti, alebo máte špeciálne požiadavky na štýl alebo strih, potom naša služba - šitie na mieru splní všetky vaše očakávania. Svadobné obleky na mieru začínajú od 850€ v závislosti od spotreby a výberu materiálu.

Viac zábavy, menej starostí!

Novinkou pre rok 2017/2018 je rad oblekov a žaketov na požičanie pre mužov aj chlapcov. Vyberte si svoj štýl a skombinujete s doplnkami, akými sú vesty, francúzske kravaty, motýliky a vytvorte svieži a elegantný vzhľad moderného ženícha. Sme jedným z mála salónov, ktoré ponúkajú módne slim obleky a žakety na požičanie spolu so všetkými doplnkami. Požičovné začína od 250€.

Naše vysoko kvalitné obleky sú vhodné pre rôzne typy svadieb. Ale ak budete potrebovať viac než štandardné veľkosti, alebo máte špeciálne požiadavky na štýl alebo strih, potom naša služba – šitie na mieru splní všetky vaše očakávania. Svadobné obleky na mieru začínajú od 850€ v závislosti od spotreby a výberu materiálu.

Dozviete sa viac – Svadobný salón pre pánov